0212 269 30 00 - Fax: 0212 269 39 80

sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Birlik Dijital 2008 yılından bu yana İstanbul' da hizmet veren, alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile müşterileriyle her daim samimi ve açık bir ilişki kurmayı başarmış, kaliteli ve ekonomik iş üretmeyi kendisine ilke edinmiş bir dijital baskı merkezidir.

Birlik Dijital 2008 yılından bu yana İstanbul' da hizmet veren, alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile müşterileriyle her daim samimi ve açık bir ilişki kurmayı başarmış, kaliteli ve ekonomik iş üretmeyi kendisine ilke edinmiş bir dijital baskı merkezidir.

 

Birlik Dijital, kalite ve ekonomik maliyet anlayışından ödün vermeden; kartvizit, katolog, broşür, poster ve tüm kurumsal kimlik ürünleri, fonksiyonel ve yaratıcı promosyon ürünleri, iç ve dış mekan baskıları, tüm ciltleme işleri ve sistemleri, fotoblok-foreks işleri, özel kesimli üretimler, her çeşit eğitim dokümanı baskıları ve üretimleri, değişken datalı baskılar ve üretimler, kaşe yapımı, kişiye özel üretimler ve ofset baskı alanlarındaki ihtiyaçlarınıza hızlı ve efektif çözümler sunmaktadır.

 

Tüm bunların yanı sıra Birlik Dijital sahip olduğu yayıncı sertifikası ile günde ortalama 2000 adet kitap baskısı yapmaktadır.

 " Neden Birlik Dijital ? " sorusunu, bizim için olmazsa olmaz en önemli 6 hedefimiz ile cevap veriyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Birlik Dijital olarak totalde en önemli hedefimiz; koşulsuz, şartsız

%100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek. Bu amaç uğrunda var gücümüzle çalışıyoruz.

 

KALİTELİ ve DOĞRU BASKI

 

Birlik Dijital olarak müşterilerimize daima en ileri düzey, kaliteli ve doğru baskıyı sunmaya çalışıyoruz.

 

HIZLI SERVİS

 

Birlik Dijital olarak iş dünyasının zaman ile verdiği mücadeleyi çok iyi biliyoruz. Bu bağlamda siparişlerinizi ve üretimlerinizi tam kapasite ile çalışarak söz verdiğimiz zamanda teslim edebilmek bizim için çok önemli.

 

SON TEKNOLOJİ ÜRETİM TESİSİ

 

Birlik Dijital müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına dünya çapındaki yenilikleri, trendleri ve teknolojik unsurları yakından takip etmektedir. Üretimleri daha kaliteli ve fakat daha uygun maliyetlerle müşterilerine sunmak için teknolojik altyapısına sürekli yatırım yapan Birlik Dijital, makine parkurunu sürekli olarak güncel teknoloji ile yenilemektedir.

 

EKONOMİK MALİYET

 

Birlik Dijital olarak en önemli hedeflerimizden bir diğeri ise kaliteli üretimi müşterilerimize son derece ekonomik fiyatlarla sunmaktır. Kalite ve ekonomik maliyet bir arada olur mu demeyin ! Henüz  Birlik Dijital ile tanışmadınız :)

 

GÜÇLÜ İLETİŞİM

 

Birlik Dijital olarak iletişimin işimizin içerisinde ne denli önemli bir noktada olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda müşterilerimiz ile sıkı bir dirsek teması halinde olmak bizim için çok önemli. Müşterilerimizin hassasiyetlerini gözetmek, onları gereksiz maliyetlerden arındırmak ve sağlıklı bir üretim ortaya koymak anlamında " GÜÇLÜ İLETİŞİM " parolası Birlik Dijital için vazgeçilmez bir hadeftir.

Nispetiye Mah. Birlik Sokak No:2 Yücel Sokak Girişi  Nevin Arıcan Plaza Levent - İstanbul

f: 0 212 269 39 80

birlikozalit@gmail.com